Moda w świecie wózków dziecięcych rządzi się takimi prawami, jak każda inna – trendy wytyczamy na podstawie obserwacji najnowszych kolekcji oraz najczęściej kupowanych produktów. Obecny sezon obfituje w wiele różnych trendów, dlatego nawet najbardziej wymagający z rodziców (i maluchów!:)) znajdą coś dla siebie.
Oczywiście nie sam wzór i kolor przy wyborze wózka są najważniejsze. Jednak warto pamiętać, że dobry wózek będzie nam towarzyszył przez kilka lat. Dlatego musi się nam podobać i musi pasować do naszego stylu.
Najmodniejsze i stylowe wózki dla dziewczynek i wózki dla chłopców zyskują na popularności zarówno dzięki modnym odcieniom, oryginalnym wzorom tapicerek, ale także dodatkom i funkcjonalnościom, które możemy w nich znaleźć. Dlatego wybierając wózek dla swojego maleństwa powinniśmy kierować się tymi wszystkimi cechami!
ibebe – styl i komfort!
W ibebe staramy się wychodzić ma przeciw wszystkim oczekiwaniom rodziców i odpowiadać na każdą z ich potrzeb. Dlaczego? Ponieważ sami jesteśmy rodzicami! I doskonale wiemy, jak ważne jest korzystanie z wysokiej jakości materiałów, dbałość o szczegóły i detale, staranne wykonanie, ułatwiające życie funkcjonalności i prostota obsługi. Dlatego wszystkie te cechy znajdziecie w wózkach ibebe!
Oferujemy nowoczesne, bezpieczne i innowacyjne rozwiązania oraz wyjątkowy design, wpisujący się w najnowsze, światowe trendy. Pragniemy, aby nasze produkty jak najlepiej służyły zarówno Tobie, jak i Twojemu maleństwu.
Modne dziecięce wózki? Ibebe!
Co proponuje ibebe? W naszej ofercie znajdziesz stonowane kolory, jak szarości, beże, brązy czy ciemne zielenie lub czernie, które nigdy nie wychodzą z mody. Takie wózki zawsze wyglądają dobrze – niezależnie od pory roku czy okoliczności przyrody. Są również klasyczne, a co za tym idzie eleganckie.
Wśród naszych propozycji znajdziesz niewychodzące z trendów pastele o cudnie nasyconych barwach! Kojarzą się z subtelnością i delikatnością – wszystkim tym, co dziecięce. Dodatkowo takie kolory zwracają uwagę dziecka i pozytywnie wpływają na jego rozwój.
Zwracamy uwagę również na materiały, których używamy. Staramy się, żeby były modne, ale i praktyczne. A każdy rodzic ma inne potrzeby i wymagania. Dlatego w ibebe zawsze masz wybór. Wśród naszych modeli znajdziesz wózki dziecięce z eko skóry, jak i z poliestru. W zależności od potrzeb, stylu, charakteru – zawsze możesz wybrać to, co lubisz.

Wózek dziecięcy to jeden z najważniejszych elementów wyprawki. To właśnie w wózku w pierwszych latach życia dziecko spędza bardzo dużo czasu i poznaje świat. Aby rodzinne spacery były jak najbardziej przyjemne, ważne jest, żeby wózek spełniał oczekiwania wszystkich członków rodziny – i rodziców, i malucha! W ibebe robimy wszystko, aby tak było. Sprawdzamy najnowsze trendy, analizujemy światowe style i sprawdzamy, co Wam się podoba. Dlatego mamy ogromną nadzieję, że dzięki naszym produktom spędzacie cudowne chwile w rodzinnym gronie, a spacery staną się najmilszą częścią każdego dnia.