Jaki wózek wybrać, żeby nadał się również na urlop? To pytania zadaje sobie mnóstwo rodziców. Nic w tym dziwnego. Jadąc lub lecąc na wakacje zależy nam przecież na tym, żeby wózek nie zajmował zbyt wiele miejsca i był lekki. Na co jeszcze warto zwracać uwagę wybierając wózek dla dziecka? Czym kierować się, aby pojazd był wygodny w użytkowaniu zarówno dla rodziców, jak i dla milusińskich? Spieszymy z odpowiedzią – zapraszamy do lektury!

Idealny wózek na urlop.
Idealny wózek to taki, który umili rodzinne spacery, ale równie świetnie sprawdzi się podczas wakacyjnych wojaży. Żeby tak było, pojazd, na który się zdecydujemy musi spełniać kilka warunków. Przede wszystkim stelaż wózka, jak i sam wózek, powinien być stosunkowo lekki. Co więcej stelaż powinien składać się w szybki i prosty sposób. Jeśli będzie składał się razem ze spacerówką, będzie idealnie. Wszystko to ułatwi bowiem noszenie czy przenoszenia wózka – do samochodu, samolotu, pociągu.
Wózki, które zabieramy ze sobą na urlop powinny mieć także regulowaną budkę – po to, aby zapewnić dziecku dostęp świeżego powietrza, ale i osłonę przed słońcem, którego na wakacjach przecież nie brakuje. Równie ważne jest regulowane oparcie – podczas eksplorowania terenów i egzotycznych zakamarków musimy zapewnić dziecku komfort i wygodę oraz możliwość rozłożenia wózka spacerowego na płasko podczas drzemki.

Idealny wózek = bezpieczny wózek.
Wakacyjne eskapady wymuszają na bezpiecznym wózku jeszcze jedną niesamowicie istotną cechę. Pojazd musi mieć dobre hamulce. Obecnie na rynku istnieją o wiele lepsze zabezpieczenia. Nowoczesne wózki są wyposażone w innowacyjny, elektroniczny system hamowania. Taki, dzięki któremu wózek automatycznie zatrzyma się, gdy tylko puścimy jego rączkę! To rozwiązanie gwarantuje, że wózek nie zjedzie samoczynnie z żadnej pochyłości, zapewniając dziecku 100% bezpieczeństwa.

Wózek w zestawie z fotelikiem – wygoda i komfort podróży.
Przy wybieraniu swojego wymarzonego wózka, warto pomyśleć o jeszcze jednej kwestii. Należy wyposażyć się bezpieczny fotelik! Dzięki fotelikowi i adapterom jesteśmy w stanie stworzyć komfortowy zestaw podróżny. Jest to idealne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba przekładać śpiącego maleństwa z nosidełka do gondoli, wybudzając go przy tym ze snu.

Wychodząc naprzeciw wszystkim tym wymaganiom powstały wózki ibebe. Wózki, które zapewniają bezpieczeństwo i niewiarygodny komfort jazdy nawet po nierównym terenie – wszystko, dzięki amortyzacji i systemowi antywstrząsowemu. Nasze wózki dziecięce są lekkie, nowoczesne, bezpieczne i designerskie. A foteliki, które oferujemy do zestawów 3w1 to najwyższa klasa bezpieczeństwa, a zarazem wyjątkowa lekkość konstrukcji w kategorii fotelików 0–13 kg. Chcemy zapewnić Wam cudowne, wyjątkowe i niezapomniane chwile podczas spacerów, wycieczek i podróży. Dlatego mamy ogromną nadzieję, że wybierając swój idealny wózek, postawicie na ibebe – na klasę, styl, komfort i bezpieczeństwo.