Wózek to nieodłączny towarzysz Waszej rodziny już od momentu narodzić maluszka. Dzięki wygodnemu, dobrze dobranemu wózkowi możecie wszyscy razem poznawać świat i chodzić na długie, cudowne spacery. Nie można jednak zapomnieć, że wózek musi być nie tylko wygodny, ale i w 100% bezpieczny dla Twojego skarba. Bezpieczeństwo to przecież jeden z największych priorytetów świeżoupieczonych rodziców.
Kiedy możemy powiedzieć, że wózek jest bezpieczny? Jakie parametry powinien posiadać? Odpowiadamy na najważniejsze pytania!
Bezpieczeństwo podczas spacerów.
Gondola! To w niej Twoje maleństwo będzie poznawać świat tuż po urodzeniu. Zwiedzanie, spacerki, drzemki – maluch musi czuć się naprawdę wygodnie! Dlatego gondole ibebe wyposażyliśmy w miękki materacyk z wysokiej jakości bawełny z funkcją MEMMORY SYSTEM, który zapewnia Twojemu dziecku 100% komfortu. Co więcej, budki przy naszych wózkach głębokich posiadają sporą, regulowaną budkę, co gwarantuje odpowiednią wentylację. Dodatkowo, nasze gondole są duże, a przy tym lekkie i zwrotne.
Jednym z podstawowych elementów bezpieczeństwa są pasy. To one gwarantują, że podczas spacerów i wycieczek Twój maluch nie wypadnie z pojazdu! Ciekawość świata, nierówności na drodze… powodów może być wiele. Wózki ibebe posiadają regulowane, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, dzięki którym możesz być spokojny.
Kolejną z niezbędnych cech, jakie powinien posiadać każdy wózek jest opcja zatrzymywania i blokowania kół pojazdu. To niesamowicie istotne! Nasz wózek Ibebe i-stop to wielofunkcyjny wózek z unikalnym elektronicznym systemem hamowania Auto-Braking-System. Innowacyjny system i-stop automatycznie blokuje poruszanie się wózka, gdy tylko puścisz rączkę pojazdu. Dzięki temu wyjątkowemu rozwiązaniu wózek nie zjedzie samoczynnie z żadnej pochyłości, zapewniając bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Koniec z obawami, że wózek odjedzie, wywracając się czy uderzając w jakąś przeszkodę. Taka blokada jest również nieoceniona podczas wjeżdżania po ruchomej taśmie w galerii handlowej, a także w autobusie czy w tramwaju.

Bezpieczny wózek to podstawa!
Przed zakupem wózka, zapoznaj się także z producentem i opiniami na jego temat. Sprawdź, czy produkt, który Cię interesuje spełnia Twoje wymagania i odpowiednie normy. Warto wiedzieć, że wózek dla dzieci ibebe doceniają nie tylko rodzice! Nasze produkty otrzymały wiele wyróżnień i certyfikatów, w tym nagrodę na Międzynarodowych Targach Innovation Adwords. Oferowany przez ibebe wysoki standard jakości i bezpieczeństwa potwierdzają także normy– wózki ibebe spełniają wymagania określone europejskimi normami technicznymi (m.in. normą EN1888-2:2019-2).

Najlepszy spacer to bezpieczny spacer!
Poza wymienionymi newralgicznymi elementami bezpieczeństwa w wózkach, nie można zapominać również o innych, z pozoru wydawać by się mogło błahych, sprawach. Niemniej istotna jest także odpowiednio amortyzowana konstrukcja, system absorpcji wstrząsów czy możliwość regulacji wysokości rączki wózka. Oczywiście w wózkach ibebe znajdziesz wszystkie te elementy!
Dodatkowo wyposażyliśmy nasze gondole w miękki materacyk z wysokiej jakości bawełny z funkcją MEMMORY SYSTEM, który zapewnia Twojemu maleństwu 100% komfortu.
Pamiętaj także, aby na każdy spacer zabierać ze sobą pokrowiec przeciwdeszczowy, w razie gdyby nagle zaczął padać deszcz oraz moskitierę, która ochroni malucha przed ukąszeniami owadów. Rzecz jasna oba elementy znajdziesz w zestawie razem z wózkiem ibebe. Nie zapominaj także, aby w upalne dni dziecko miało stały dostęp do świeżego powietrza, ale jednocześnie było chronione przed słońcem, co zapewni regulowana budka.

W ibebe dbamy o wszystko, co istotne, a bezpieczeństwo Twojego dziecka to nasz największy priorytet! Oferujemy wielofunkcyjne wózki z unikalnym elektronicznym systemem hamowania Auto-Braking-System i innymi, niezawodnymi elementami, które zapewnią Twojemu maleństwo wygodę, komfort i 100% bezpieczeństwa.